نوشته شده توسط : سئو سایت وردپرس

شاید بای شما عزیزان هم سوال باشد که با وجود این همه شبکه های اجتماعی که مخاطبان زیادی دارد چرا باید کسب و کار خود را بصورت سایت گسترش دهیم ؟ برای فهمیدن پاسخ این سوال تا انتهای مقاله با ما همراه باشید ؟

 

کسب و کار اینترنتی چیست ؟

براساس نیاز مردم و کم بودن وقت و گاها نداشتن اطلاعات کافی در زمینه ای تخصصی کسب و کارها سعی بر این دارند تا بصورت اینترنتی در کمترین وقت بهترین خدمات را بصورت کاملا تخصصی و با تضمین به مردم ارائه دهند . کسب و کار های اینترنتی روز به روز درحال گسترش هستند و اغلب جایگزین کسب و کارهای سنتی شده اند .

 

چرا در شبکه های اجتماعی کسب و کار نکنیم ؟!

شبکه های اجتماعی یکی از بهترین منابع برای ارتباط مستقیم با افراد و راه اندازی اولیه ی کسب و کارها هستند اما این نکته ی بسیار مهم را هرگز فراموش نکنید که شبکه های اجتماعی براساس سیاست دولت ها از بین میروند و دائما یک شبکه ی مجازی محبوب نیست و جایگاه شبکه های اجتماعی بالا و پایین میشود . شما اگر یک سایت داشته باشید و تمامی کاربران شبکه های اجتماعی وبلاگ ها انجمن ها و تمامی کاربرانی که در سطح اینترنت به خدمات شما نیاز دارند را به سمت سایت خود هدایت کنید و اطلاعاتی مانند ایمیل شماره ی تماس را از افراد دریافت کنید و خدمات یا کالا به انها در ازای دریافت ایمیل و شماره ی انها ارائه دهید میتوانید یک لیست بزرگ از مشتریان خود را جمع اوری کنید . این لیست ارزشمندترین چیزی خواهد بود که شما در دست دارید اگر شبکه های مجازی از بین بروند وبلاگها کار نکنند سایت شما دچار نقص شود و هیچ راه ارتباطی با مشتریان خود نداشته باشید میتوانید از طریق ارسال پیامک و یا ایمیل محصولات و خدمات خود را دوباره به افراد ارائه دهید.

جمع اوری اطلاعات بصورت دستی کار بسیار سختی خواهد بود ولی اگر یک سایت بسیار عالی داشته باشیم و کارها بصورت خودکار انجام شود شاید روزی بیشتر از 100 نفر هم به کسب و کار شما اضافه شوند و فرم شمارا پر کنند.!

 

ایمیل مارکتینگ چیست و چه کمکی در کسب و کار اینترنتی میکند ؟

ایمیل مارکتینگ یکی از بهترین گزینه هایی است که میتوانید در کسب و کار خود رعایت کنید . شما برای جذب ایمیل و اطلاعات افراد نیازمند ارائه ی خدمات در ازای دریافت اطلاعات هستید و غالبا افرادی اطلاعاتشان را در اختیار شما قرار میدهند که به خدمات و یا محصول شما نیازمند هستند! پس اگر شما به عنوان مثال 1000 ایمیل از مشتریان خود داشته باشید و محصولی را بخواهید بفروشید به تمامی انها ایمیل بزنید قطعا از بین انها بیشتر از 50 نفر ان محصول شمارا خریداری میکنند!

پس برای شروع این کار عجله کنید!

 

بهترین زمان برای ورود به کسب و کار اینترنتی چه زمانی است ؟

افراد زیادی حسرت ان را میخورند که کاش در 10 سال پیش که فلان کسب و کار اینترنتی راه اندازی شد من هم این کار را انجام میدادم ! این افسوس هیچ فایده ای برای کسب و کار شما ندارد اگر از همین حالا شروع کنید بی شک 5 یا 10 سال اینده افرادی خواهند بود که حسرت خواهند خورد که ای کاش در جایگاه شما حضور داشتند ! شاید سایت های بزرگی همانند دیجیکالا ، بامیلو و ... درحال فعالیت باشند ولی این نکته را به یاد داشته باشید که انها زمانی شروع کردند که کمتر افراد از اینترنت خرید انجام میدادند پس فرهنگ سازی کردن این موضوع با این کسب و کارها بوده ولی دلیل بر این نمیشود که شما نمیتوانید این کار را انجام دهید!

اگر شما امروز کسب و کار اینترنتی خود راه اندازی نکنید افراد بسیاری جلوتر از شما قدم خواهند برداشت که شاید رسیدن به انها برای شما هزینه های بسیاری داشته باشد ! اما اگر از همین حالا شروع کنید هزینه های بسیار کمتری خواهید داشت.

 

قصد ورود به کسب و کار اینترنتی دارید اما اطلاعات کافی ندارید ؟

تیم کدپز به شما بصورت کاملا تخصصی در این باره بصورت رایگان مشاروه میدهد با مراجعه به سایت کدپز و یا از طریق شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام نیز میتوانید با کدپز در ارتباط باشید و از راه اندازی کسب و کار اینترنتی و حتی نحوه ی ورود به بازار و سایر مباحث تخصصی سوال بپرسید!

موفق باشید.:: بازدید از این مطلب : 67
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 17 بهمن 1397 | نظرات ()
نوشته شده توسط : سئو سایت وردپرس

با سلام

شاید شما هم به این فکر کرده باشید که اکثر سایت ها با تولید مقالات و بدون داشتن هیچ چیز خاصی درحال کسب درامد از اینترنت خواهند بود. شاید فروش کالا و یا خدماتی داشته باشند ولی مهمترین اصل برای فروششان تولید محتوای انهاست. دیجیکالا به عنوان بزرگترین کسب و کار اینترنتی ایرانی این امر را اجرا میکند شاید برای این امر اشتباهاتی داشته باشد ولی اصل ماجرایی که دیجیکالا را مورد اعتماد دیگران نشان میدهد تولید محتوای این سایت است. برای فهمیدن ارزش اصلی تولید محتوا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

چرا تولید محتوا کنیم ؟

اگر شما یک کسب و کار سنتی داشته باشید نیاز به این دارید که حتما با افراد بصورت حضوری حرف بزنید و این امر برای شما عزیزان جذب مشتری و مخاطب خواهد کرد شاید مشتریان شما از شما خریدی انجام ندهند ولی قطعا اطلاعات مفیدی از شما بدست خواهند اورد که باعث راحتی خرید انها میشود . اگر شما به دیجیکالا نگاهی کنید متوجه میشوید که شاید اکثر کاربران این سایت فقط به دلیل اینکه اطلاعات کامل و صادقانه ای از یک محصول را ارائه داده است مراجعه میکنند و خرید از بازار انجام میدهند!

تولید محتوا فقط در کارهای فروشگاهی مفید نیست بلکه تمامی سایت هایی که دانلودی هستند خبری هستند شرکتی هستند و یا هرگونه خدماتی دارند میتوانن با تولید محتوایی هدفمند جذب مخاطب خود را بالاتر ببرند پس این کار بسیار ارزشمند خواهد بود. اگر این کار را انجام نمیدهید در اصل هیچ فعالیتی نخواهید داشت!

چگونه تولید محتوا کنیم ؟

محتوای سایت فقط متن نیست ! تولید ویدیو تولید پادکست فعالیت در شبکه های اجتماعی فعالیت در وبلاگ ها و تولید محتوای اختصاصی از هر نوعی برای هر نوع شبکه و وبلاگ و سایتی برای فروش بیشتر شما ارزشمند خواهد بود.

ما در کدپز برای بهبود مقالات متنی خود را با استفاده از ویراستار ویرایش میکنیم! تولید پادکست های صوتی خود را با استفاده از adobe audition و سایر بخش ها را با نرم افزار هایی که بصورت حرفه ای این کار ها را برای ما انجام میدهد استفاده میکنیم.

ویدیو میتواند بصورت تکه تکه ریکورد شده و بعد از اتصال یک محتوای عالی در اختیار دیگران قرار دهیم . منابعی که نیازمندید به ان برای رجوع به تولید محتوا سعی کنید منابعی اینگیلیسی باشند و بعد از خواندن ان منابع تمامی انها را خودتان ترجمه و شخصی سازی کنید و از زبان خودتان بگویید.

چگونه محتوایی سئو شده داشته باشیم ؟

همانگونه که بارها اشاره کرده ایم محتوای سئو شده به این معناست که ما محتوا را برای کاربران خود بنویسیم نه موتور های جستجوگر ، موتور های جستجوگر قدرتمندی مانند گوگل توانایی تجزیه و تحلیل فایل های pdf ، فایل های صوتی و فایل های ویدیویی را نیز دارند پس نگران نباشید که این بخش های شما سئو نمیشوند و وقت گذاشتن برای تولید انها بیهوده خواهد بود!

نیازمند مشاوره برای بهبود کار هستید؟!

میتوانید با مراجعه به سایت کدپز و از بخش تماس با ما یا بخش کامنت ها و یا شبکه های اجتماعی کدپز با ما در ارتباط باشید.

موفق باشید.:: بازدید از این مطلب : 52
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 7 بهمن 1397 | نظرات ()