نوشته شده توسط : سئو سایت وردپرس

یکی از مهمترین عوامل موفقیت شما درگوگل ارتباطات شما با دیگر سایت ها خواهد بود ، گوگل بصورت کاملا هوشمندانه این عمل را انجام میدهد و هیچ نقصی در این مورد ندارد ، ربات ها و الگوریتم های گوگل بصورت کاملا هوشمندانه سایت شمارا انالیز میکنند و میتوانند تشخصی کاملی از سایت شما در سطح اینترنت پیدا کنند.

بک لینک چیست ؟

بک لینک سازی به دو دسته ی خارجی و داخلی تقسیم خواهد شد ، بک لینک سازی داخلی به معنی ایجاد لینک های مرتبط داخل سایت خود و بک لینک سازی خارجی به معنی تولید محتوا و لینک دادن به سایت شما از سایت های دیگر می باشد.

اگر شما محتوای عالی داشته باشید و بک لینک سازی عالی انجام دهید هرگز این عامل را از دست ندهید ، هیچگاه از صفحه ی اول گوگل حذف نخواهید شد.

 

چرا بک لینک سازی کنیم ؟

بک لینک سازی به این معنی خواهد بود که شما باید معروفیت دربین سایت های اینترنتی دارید که درباره ی سایت شما اطلاعاتی انتشار میدهد و راجب شما در سطح اینترنت حرف خواهند زد ، با این عامل شما میتوانید بصورت ریپورتاژ خبری ، انتشار مقالات مدون در سایت های دیگر ، بلاگ ها ، شبکه های مجازی و انجمن ها و هرمکانی که شما بتوانید لینک قرار دهید ایجاد بک لینک کنید .

 

سخن پایانی

سئو یک عامل بسیار مهم برای هرکسب و کاری به حساب می اید و هرگونه کوتاهی در این امر باعث میشود شما نتوانید فروش و رتبه ی مورد نظر خود را در بین سایت های دیگر بدست اورید . کدپز یک تیم کاملا مجهز است که میتواند به شما عزیزان کمک کند!

برای راهنمایی بیشتر در این باره با تیم کدپز در ارتباط باشید .

موفق باشید:: بازدید از این مطلب : 55
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 29 اسفند 1397 | نظرات ()
نوشته شده توسط : سئو سایت وردپرس

شاید برای شما عزیزان هم جای سوال باشد که برند اینترنتی چیست ؟ چگونه میتوان برند اینترنتی داشت ؟ تاثیر برند شدن در سئو چیست ؟

برای یافتن پاسخ این سوالات تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

 

سئو چیست ؟

سئو به معنی تولید محتوای بهینه شده برای موتورهای جستجوگر و موتورهای جستجوگر به دنبال محتوای تولید شده برای انسان ها هستند ، پس نتیجه ی سئو فعالیت درست برای انسان ها خواهد بود !

 

برند سازی اینترنتی به چه معناست ؟

برند سازی اینترنتی به این معناست که نام سایت شما در گوگل بیشتر از سایر کلمات جستجو شود! شاید برای شما هم جای سوال باشد که چگونه ؟ با فعالیت های درست و جا انداختن سایت خود در یک زمینه ی خاص به این امتیاز بزرگ دست خواهید یافت که افراد نام سایت و یا نام برند شما را در گوگل بیشتر جستجو کنند تا نام کالا یا محصول و محتوایی که نیاز دارند!

 

چگونه می توان برند اینترنتی داشت ؟

برای داشتن یک برند اینترنتی عالی نیاز به کار سختی نیست شما باید تمامی اصول و الگوریتم های سئو را بصورت حرفه ای و اصولی پشت سربگذارید !

برای فهمیدن این راز که الگوریتم های سئو چگونه کار میکنند میتوانید به سایت کدپز مراجعه فرمایید.

 

سخن پایانی!

شاید شما یک برند بخواهید داشته باشید ولی نمیدانید چگونه و از کجا شروع کنید پیشنهاد میکنیم که حتما به سایت کدپز مراجعه فرمایید و از اموزش های seo استفاده کنید !

 

موفق باشید:: بازدید از این مطلب : 64
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 8 اسفند 1397 | نظرات ()